| Stefan_Bratosin_2003 a întrebat:

Mi-am facut de curand un cont google nou, si am doua. De fiecare data cand intru in google sunt conectat cu contul vechi, si trebuie sa ma conectez la cel nou manual, iar daca inchid pagina si o redeschid reiau acest proces, cum as putea prestabili contul? sa fie principal sau ceva gen.

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Iti dai sign out din google, inchizi si intri iar. Cand te loghezi prima data, te loghezi cu ala pe care il vrei tu "principal", o sa mearga dupa aia.