| Girly97 a întrebat:

Am o problema cu Google, sper sa ma poata ajuta cineva. Ieri mi-am facut alt cont de Google pentru ca la celalalt mi s-a suspendat contul de Youtube si intrucat imi folosesc contul de Google ca sa apreciez si sa comentez videoclipurile am decis sa imi inchid contul si sa imi ac unul nou. Doar ca acum de fiecare data cand navighez pe Internet trebuie sa ma conectez pe contul meu nou Google deoarece orice actiune fac calculatorul se conecteaza automat la contul fratelui meu chiar daca era conectat in al meu... Cine ma ajuta sa rezolv, va roooogggg?

1 răspuns:
| Mirel_Dobos_1999 a răspuns:

Stii ce poti sa faci?

Sterge toate parolele, memoria Cache din setari daca folosesti Google Chrome!
Chestia asta am patit-o si eu!

Funda?