| SticlaFaraDop a întrebat:

Am un cont de Clash Royale si sunt arena 10, am muncit din Martie pentru el si eram conectat cu google play pe el, dar ieri un "prieten" mi-a luat fara sa stiu telefonul si mi-a aflat contul google, astfel si cel de google play cu care sunt conectat, cel de google play e făcut de pe cel google, cel furat. Apoi s-a conectat cu el pe telefonul sau si mi-a schimbat parola. Când intru nu pot sa ma conectez deoarece nu stiu parola noua, dar contul de google play mai e, astfel si clash-ul e la mine momentan, dar daca trebuie sa îmi schimb telefonul, ce fac? Nu pot ca acel progres de pe flash sa il transmit pe alt cont? Va rog ajutati-ma mie tare teama, am muncit pentru el! FUNDA!happy

3 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

E asa greu sa apesi pe: am uitat parola si sa ti o schimbi? Off...

| SticlaFaraDop explică (pentru GoldenBoy17):

Am apăsat si nu imi merge, am incercat toți pașii si nu merge ce e așa de greu sa înțelegi!

| Neluidk a răspuns:

Trebuie sa fii conectat pe supercell id cu contul de gmail. Daca stii supercell id-ul e tot ok, iti poti recupera contul de clash royal