| Dcineva a întrebat:

Mi-am instalat CitiesSkyline, dar am o problema, cand intru in joc, am ecranul negru si imi apare doar cursorul, iar la compatibilitate nu imi apare windows 8, cel pe care il am, puteti sa ma ajutati, dau funda? (P.S am 64 biti)

3 răspunsuri:
| alexsil05 a răspuns:

Ce specificatii are PC-ul tau? Pe Windows 8.1 PRO X64 l-am testat chiar eu, si merge in 300-700 FPS la max. settings.

| XYZ02 a răspuns:

Cel mai probabil are suport pentru Windows 8.
Sunt 100% ca are.
Este original?

| Dcineva explică:

Imi cer scuze de intarziere cu raspunsul am un i7 de 2.20 Ghz si o placa video GeForce GTX 525M am GTA V si ruleaza 30 fps pe sistem. Jocul este piratat de la CODEX.