| MrSeby a întrebat:

FUNDA URGENT! Am instalat recent un driver pentru rezolutia PC-ului, ATI.Cand am inchis PC totul era ok.Acum cand il deschid ecranul apare negru, apare doar cursorul de la mouse, si nu se intampla nimic. Daca intru pe SafeMode, face la fel, apare doar cursorul si ecranul negru.
Ce as putea sa fac?
Trebuie din nou reinstalat Windowsul crying?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Inseamna ca nu poate sa iti booteze windowsul. Cea mai simpla, usoara si eficienta metoda e sa reinstalezi windowsul.

4 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Apasa Ctrl + Alt + Del si dai la new si scrie explorer, ar trebui sa porneasca

http://dexro.blogspot.com - aici poti pune si alte intrebari legate de pc

| Luci009 a răspuns:

Gyzzard ce ai zis tu nu are nici un sens.el a zis ca ii porneste calculatorul deci nu are nici o legatura cu butatu widnowsului, oricum posibil sa fi avut vr-un virus ceva, cel mai indicat e sa refaci windowsul

| FreeLife a răspuns:

Cum a spus si expertul TPU trebuie reinstalat windowsul, dar daca ai putea da mai multe detalii despre pc as putea sa-ti spun mai multe, dar in general idea este reinstalarea windowsului

| badgirlpink a răspuns:

Reinstaleaza windowsul! ar fi cel mai indicat. Funda?