| RoBeRTin321 a întrebat:

Mi-am instalat Windows 10 acum 2 ore si am o problema la Magazin.Mi-am facut cont de Microsoft si l-am activat dar cand dau la Conectare pe Magazin imi apare o casuta mare si gri dar nu pot face nimic.Ce sa fac? Nu pot descarca nimic de acolo. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Reqhuiaem a răspuns:

In general e cam nefolositor magazinul...

Bula
| Bula a răspuns:

DACA ai windows inregistrat, ia legatura direct cu departamentul suport clienti. Daca nu, atunci poate fi si acesta motivul.
Alte motive mai pot fi: driver video neinstalat sau nepotrivit, DirectX nefunctional potrivit, conflict browser cu Flash/Java etc.