| nonutadulcinea a întrebat:

Am windows 8 pe un laptop nou si imi apare mereu you sistemy is in risc si apoi si da restart si im apare pc intampinat o problema trimite informatile la Microsoft si nu imi merge windows deloc decat apoi iar restart
windoxul ii are instalat din magazin
ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu cred ca problema e la Windows, daca a venit cu sistemul de operare preinstalat. Ce antivirus folosesti?

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Din fabricatie are si sitemul de operare? Adica apare pe fundul lui un oem si un serial de windows 8? daca da este oky daca nu spune modelul sa vad cu ce te pot ajuta.

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel-> action center -> change action center settings -> aici debifezi de la cine nu mai vrei sa primesti notificari

| WhatDăFack a răspuns:

Încearcă să îi dai update la antivirus, şi mie îmi apărea la fel.