| madalyn1995 a întrebat:

Mi-am lovit putin laptopul si in coltul din dreapta se vede mai intunecat. Se poate rezolva sau trebuie schimbat display-ul?

6 răspunsuri:
| Andramako a răspuns:

Se poate trebuie să pui bucățele de sticlă

| suffarstar a răspuns:

Probabil s-a dus o lampa.(asa am inteles ca se cheama) In orice caz, trebuie dus la un service sau la cineva care chiar se pricepe. Nu este necesara inlocuirea display-lui.

| Pământul a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi o veioza si sa o antrenezi asupra coltului mai intunecat ca sa nu mai fie asa intunecat. o data mi s-au ars becurile asa ca am cumparat o veioza pentru camera care a ramas fara lumina. trebuie sa mearga si la tine la laptop.

| K0sti a răspuns (pentru suffarstar):

Aia crezi tu!

| RAY a răspuns:

Nu ai ce face decat sa dai lumina mai puternica

| madalyn1995 explică (pentru Andramako):

Cum adica sa pun bucatele de sticla?