| Aaa222 a întrebat:

Salut, mi-am luat de curand un tv Telefunken, vad ca merge sa pui de pe telefon muzica pe Youtube, dar ce pot face sa vad un film? daca intru pe site-urile din Romania, nu imi merge absolut deloc, mi se deschid 500 de pagini sau se blocheaza, cum pot face sa vad un film? Trebuie sa descarc o aplicatie?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-ai "virusat" tv-ul, s-a instalat ceva malware pe browser.
Din pacate, in marea majoritate din asemenea cazuri doar re-softarea ajuta.

Totusi, daca e tv smart cu Android si poti decarca aplicatii pe el atunci instaleaza un program antivirus, cum este AVG free pentru mobil.