| notmyname012 a întrebat:

As vrea sa descarc 8 aplicatie pentru telefon in care sa pot asculta muzica, cum este youtube, dar care sa mearga si atunci cand intru in alta aplicatie. Un fel de soundcloud. Ce imi recomandati? Multumesc :*

1 răspuns:
| Dani22222 a răspuns:

Sal, incearca aplicatia listen on repeat, practic poti asculta muzica de pe youtube pe repeat si faci si multitasking, dar mai are niste hibe la unele videoclipuri straine spune ca sunt restrictionate.