| andreig a întrebat:

Vin cu o intrebare! DE curand mi-am cumparat un Nokia e63 cu card de 2gb. Am o problema la el :cand intru pe un site de programe tv care pot fi urmarite de pe mobil, intru pe un canal, imi deschide real playeru si imi apare bara de incarcare si dupa vreo 10 secunde imi arata "Nu se poate face conectare. Depasire durata temporizare sever" la fel imi arata si cand intru pe youtube si dau watch video, la fel face, insa mi-am luat aplicatie youtube si de pe aplicatie merge foarte bine. Se vede excelent si nu se intrerupe deloc. CIne stie ce ar putea fi sa lase un raspuns. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi la operatorul de telefonie mobilă pentru activarea unor funcții din telefon.
Pa, pa.