| MeGusta98 a întrebat:

Mi-am luat u telefon nou si nu vrea sa se conecteze prin cablul usb la pc. Am dat acolo la telefon pe Memorie de stocare USB si zice ca-i conectat,(apropo,acolo zice ca ar fi recomadat sa am windows xp, eu am 8) dar la pc nu-mi apare nimic. La device manager arata un semn galben la USB Mass Storage Device si zice ca "The requested operation was unsuccessful.".
Ma puteti ajuta? Vreau sa pun niste poze pe tel. Are android 4.2.2 daca conteaza.

1 răspuns:
| NoFeelings a răspuns:

Bagi cablul in tel si in laptop, apesi sa activezi memoria pe tel, si dai doua clik-uripe ecran la laptop. Dupa, in colt iti va aparea un semna ca telefonul e conectat.Intri la my documents,si mai jos de fisiere la bara din stanga, unde scrie bluetooth, camera, etc o sa iti apara iphone 6, de ex, sau ce tel ai tu.Intri pe el, faci ecranul patrat si adaugi in fisier tot ce doresti tu