| Mihaita_Udrea_1994 a întrebat:

Salut, numai mi se aprinde unitatea, pur si simplu nu se intampla nimic cand apas pe buton. Sursa este buna ca am incercat sa ii bag un fir sa faca contact firele negru cu verde, si porneste.Mai mi s-a intamplat asa ceva acum o saptamana si am pornit-o cu surubelnita, pe care am bagat-o intre pinii de la power. Acum am incercat aceeasi metoda dar numai merge, mentionez ca beculetul acela de la placa de retea, acela verde este aprins, deci cred ca primeste curent placa de baza.Ce pot sa ii fac sa o repar?

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Duo la un service!

| Mihaita_Udrea_1994 explică:

Nu stiu, eu as vrea poate o reparam eu acasa, nu exista vreo metoda sa vad daca s-a dus placa, sa ce s-a dus?