| hatze a întrebat:

oare exista bluetooth program pentru calculator? nu ma refer la stickul acela la un program! daca exista sa-mi spuneti ca sa stiu si eu! eu nu prea cred ca exista! dar poate voii stiti mai bine!

Răspuns Câştigător
| vader a răspuns:

Lucian degeaba ai program daca nu ai componenta fizica, partea de hardware. Cu alte cuvinte degeaba stii sa bati cuie daca nu ai ciocan.

10 răspunsuri:
| Destyny a răspuns:

Am cautat si eu dar poti trasnfera din telefon in calculator prin cablu de date mie imi este mai usor

| davio a răspuns:

Da exista.

| Parker a răspuns:

Fara stick nu se poate.

| Robert a răspuns:

Nu exista asa ceva.Telefoanele au pentru ca este incorporat.Si tu daca bagi in pc un stick cu bluetoth vei benefia de acel "program"

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeagen a răspuns:

Da exista driverul pentru acel stik... care se numeste Bluesoleil.
Insa tu te referi daca exista un program independent de stikuri sau altceva, tin sa te dezamagesc eu nu am gasit un asemenea prgram insa o modalitate simpla e cardul de memorie asociat cu un cititor de carduri pentru Pc sau... cablul de date.
Eu transfer prin ajutorul cardului de memorie si al aparatului foto care are cablu de datehappy

| iulia_9095 a răspuns:

Da,exista! eu il am incorporat in laptop de cand l-am cumparat, dar nu stiu daca gasesti pe net sa-l dowloandezi

| aia a răspuns:

Exista am eu bluetooth pe calculatorhappy

| aia a răspuns:

Frt degeba dati stupid daca existarolling on the floor voi sunteti stupizi cat timp exista asa ceva nu aveti dc sa dati stupidhee hee pacar ca Romania e prea inapoiataoh go on