| verdikt a întrebat:

vreau sa stiu daca exista un program care sa poate se ia acea pata sa zic asa care acopera sa nu vezi nr la o masina daca stiti la ce ma refer dintr-un video funda

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Dupa ce filmezi pui video-ul intr-un program de render precum Camtasia Studio 8, daca vrei sa vezi cum cauti tutorial.

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Nu, nu exista.
Acea "pata " este de la render-ul video-ului si nu poate fi scoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous744 a răspuns (pentru verdikt):

Dupa ce filmezi pui video-ul intr-un program de render precum Camtasia Studio 8, daca vrei sa vezi cum cauti tutorial.