| Adrian4123 a întrebat:

Este un program de bluetooth pentru calculator? adica sa trimit prin bluetooth de pe calculator, pe telefon, daca se poate si un link, multumesc! dau funda!

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Exista, se numeste BlueSoleil. Dar nu este indeajuns doar programul, iti trebuie si adaptorul USB ce-l gasesti la magazin. Costa in jur de 50 lei. Abia apoi vei putea face transferuri. happy

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu exista doar daca ai bluetooth la calculator sau daca iti iei adaptor bluetooth.cel mai ieftin pe care l-am vazut a fost 20 lei

| Aℓex a răspuns:

- Da este. Dar nu pe toate calculatoarelewinking. Ai nevoie de card USB, daca vrei sa trimiti ceva depe calculator pe telefon. Nu iti pot da link, trebuie sa te duci la magazin sa ceri, abia apoi poti transfera ce vreiwinking.

| catafan a răspuns:

Bluetooth este un dispozitiv de transfer. Daca ai programu nu ai ce face cu elwinking iti trebuie si adaptoru

| Goggler77 a răspuns:

Salut daca ai un laptop si are bluetooth trebuie sa aiba si programa pentru el daca nu uitete cum se numeste si scoate-o de pe net.
Dar daca ai un calculator stabil (adica de masa) iti trebuie un adaptor pentru bluetooth (il iei la mana a 2 la 15-20 lei, nou vreo 50) nu e de ajuns doar programul.
Cred ca e de ajuns si stii deja raspunsul la intrebarea ta. PPAAAA

| Buzea_Stefania_1990 a răspuns:

Mi-as dori tare mult asta