| Orton35 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca exista ceva program pentru calculator asa ceva ca si cum transferi muzica la telefon prim bluetooth sa pot sa transfer si din calculator in telefon fara ajutorul cablului de date sau asa ceva mersi dau fundita.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, dar ai nevoie şi de bluetooth din ala pe care să-l pui în unitate. Programul se numeşte Bluesoleil.
Aici ai un link:
http://www.bluesoleil.com/

Baftă!

3 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Îţi trebuie un USB Bluetooth şi drivere pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da multe mai vrei.Vezi,daca iti luai laptop ca mine aveai bluetooth si era si portabil.Sorry nu stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia pc suite