| GoodLuck15 a întrebat:

Salut.
Placa mea de baza nu este prinsa in toate suruburile in carcasa.Mai exact lipseste un surub.
Ea sta ok adica pare a fi teapana nu misca, nu are scurt sau alte probleme.Doar cand misc de mufa acea roz pentru microfon(asa verific daca se misca sau nu placa de baza) atunci incepe putin de tot sa se miste adica nu sta fix teapana. Sper ca intelegeti ce vreau sa spun.
Este o problema sau e normal sa faca asa?

1 răspuns:
| MarcoMC123 a răspuns:

Cel mai probabil ca e normal. Nu trebuie sa stea chiar ca si cum ar fi lipita acolo.