| Oricine15 a întrebat:

Salut, poate careva sa-mi recomande un PC de Gaming respectiv live-uri pe YT la pretul de 2800-3000 lei?
Totusi daca trece putin de 3000 nu are nimic tinand cont ca se apropie Black Friday(Ma gandesc sa astept pana atunci).
Si bineinteles sa-mi spuneti daca merită sa il cumpăr pe piese sau gata făcut.
Eu unul mai degrabă as cumpara unul gata.
Totodată daca mai aveti timp sa-mi ziceți o părere despre acest pc, merita sau nu? https://emag.page.link/wnRTRbHMM2sMsYKf8

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Ceva de genul ar fi mult mai bun.

https://www.emag.ro/......DR8CZ3MBM/

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-l e tare și preț ok

| siriusblack98 a răspuns:

Personal iti recomand sa-l faci din piese daca vrei ceva de calitate superioara. PC-ul acela este sa spunem 'ok' dar nu face banii. Placa video si sursa sunt slabe rau. Ceva mai ca lumea la toate aspectele este ce ti-a recomandat peperonies. Asta daca tii neaparat sa iti iei pc intreg ca sa scapi de bataia de cap cu cel facut din piese.

| Oricine15 explică (pentru siriusblack98):

Ai putea sa mi lasi un număr de tel sa vorbim pe wapp daca dorești să ma ajuți cu piesele etc?