| BigLike a întrebat:

Salut poate sa ma ajute cineva sa imi deschid magazin online cu shopify? Nu ma refer la inregistrare pentru ca asta pot si eu, ci sa imi creez propria pagina si sa fac prima vanzare deoarece nu am inteles nimic de la tutorialele de le Youtube va rog daca cineva vrea sa imi dea o mana. De ajutor as aprecia enorm multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai trebuie sa treci pe la Camera de Comert din orasul tau, ca sa-ti faci firma si sa ai aprobarile de functionare, chiar si pentru comertul online!
Pentru efectuarea website-ului se gasesc programatori pe www.freelancer.com sau www.upwork.com care te pot ajuta. Iti pui acolo proiectul cu descrierea lui si bugetul si iti alegi persoana care vrei sa ti-l faca.
Atat pe Freelancer.com cat si pe upwork sunt romani care te pot ajuta, adevarati profesionisti care stiu ce fac.