| Flavius1998 a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o problema,

Am folosit mai multe site-uri de like-uri pe propiul profil de facebook, imi bag in jur de 2000 likes / ora cu 3 site-uri fara sa fac nimic, la unul dintre ele am dat si share, ca sa fac asta trebuie sa acces sa mi se instaleze niste aplicatii pe fb, care mai departe imi controleaza contul personal si da like mai depoarte la altii, poze, postari etc.

Am dat si share si acum da share pe profilul meu la toti marocanii laughing

Problema este alta, am sters aplicatiile si nu mai da like la postari si poze la altii, am sters toate aplicatiile sa nu mai controleze nimeni profilul meu, dar vad ca tot da automat share la pozele sau postarile strainilor...

Stie careva ce sa fac? Dau funda big grin

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Da acolo in setarile de la Fb sa te poti autentifica cu un cod ce il primesti prin sms de fiecare data cand te loghezi. Asa nu mai au acces. Da-mi si mie un link ceva ca sa primesc si eu niste like-uri. E interesanta treaba