| yasmiyasminutza a întrebat:

as dori un site cu like fake pentru pozele mele :) Va rog frumos chiar imi doresc, am gasit un site dar nu stiu cum trebuie sa procedez "http://www.likefake.com/" dar nu stiu cum. Sau daca mai aveti un site sau ceva, orice ca sa am likes la poze multe si repede sau na sa am :) Dau fundita! Astept multe raspunsuri va rog frumos :*! Multumesc

2 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Este foarte simpu:Scii in primul spatiu liber cate like-uri vrei sa ai, in a doua URL-ul(de la pg ta de fb), apoi apesi pe butonul ala tampit si gataaaaa happy. Funda? puppy dog eyes

| yasmiyasminutza explică:

Astept raspunsuriiiiiiiiiii odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... bine ca la ce nu am nevoie puteti sa raspundeti in ***... spuneti-mi va rog odataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa