| Iriiiii a întrebat:

Am si eu o intrebare.In urma cam cu o luna, am sters toate postarile de pe peretele meu de Facebook.Acum nu imi mai apare pe profil ca am comentat o poza, ca am dat like la o pagina.De exemplu eu obisnuiesc sa dau like la poze/video pe de marlani.ro iar inainte aparea pe profilul meu de Facebook, acum nu mai apare.Cum pot face sa apara toate chestiile astea din nou atunci cand comentez sau dau like? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| iLoveMusic01 a răspuns:

Buna. Poate ar trebui sa te duci la setarile contului si sa iti setezi o optiune care te-ar putea ajuta! Stai linistita. Nici mie nu imi mai apare de ceva timp si nici prietenilor mei.Adica nu iti apare pe profil dar cand apesi pe butonul "Acasa" apare toata activitatea la tot ce ai dat like sau la prietenii tai. Sper ca te-am ajutat! Funda?