| Alex177 a întrebat:

PROBLEMA ultrabook Samsung np530 u3c.
Am instalat Windows 8.1 și după am dat un rratat iar acum îmi apare " all boot options are tried. Press F4 key to recover with factory image using recovery..."
Am încercat din bios diaable secure boot și os mode toate variantele. A mai pățit cineva asa? Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

F10 sitasta de pornire deodata reinstaleaza windosul din nou

| Alex177 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am instalat deja de 3 ori și e același lucru.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Alex177):

Incearca alt windows dexemlu pune wind10 de proba si vezi carei treaba noroc