| Hydroz a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un Samsung Galaxy Mini, si acum vreau sa stiu cum as putea sa imi bag niste jocuri / aplicatii pe el (Nu am net pe telefon). Am incercat cu programul Samsung Keis dar nu merge thinking Ce imi recomandati sa fac? Ce program / metoda pot folosi? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pe telefon ai si wi-fi.Te poti conecta acolo unde este semnal.Intr-un bar, pe langa primarie sau acasa daca ai vreun vecin care are net wirreless.Asa fac eu.Intri apoi in Market(ai iconita in meniu)si descarci de acolo tot ce vrei.Vezi ca sunt si platite si gratuite aplicatiile.Am si eu tot Mini.