| mazaroi a întrebat:

Recomandati mi si mie un telefon bun buget 1100 lei!

14 răspunsuri:
| emipenet a răspuns:

Buna! Iti voi recomanda mai multe telefoane, alegerea iti apartine
Samsung galaxy j5 2017
Huawei p10 lite
Samsung galaxy xcover 4
Allview x3 soul pro
Huawei honor 5x
a3 2016 Samsung
j7 2016
LG g3
Unele telefoane de aici le poti intalni si la pret + 1100 dar eu m-am uitat la eMAG, acum alegerea este a ta!
funda?

| Georgiana_Marina_1998 a răspuns:

Samsung J5, Huawei P9, Samsung A3.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Recomand Huawei p8 Lite.E foarte bun happy

| Swagmotherfuckers a răspuns:

Samsung galaxy A5 2016, super telefon, nu mi s-a blocat niciodată, efectiv zboară pe net și mai ramai și cu niște bani laughing

| Georgiana_Marina_1998 a răspuns (pentru emipenet):

Samsung galaxy J5, Huawei P10 Lite.

| CM7YRE a răspuns:

Ai vreo preferinta anume la marca, procesor, camera, sau vrei sa "faca ceva"?

| Bondarel99 a răspuns:

J5

| lilith16 a răspuns:

Îţi recomand un HTC desire 828, este de o calitate foarte bună are memorie mare si cost 1000 de lei sau chiar 900, este foarte bun despre mărime pot zice ca e Putin mai mare decât un j7 deşi din poze stiu, nu pare dar am si eu si sunt foarte multumita de el
Sper ca te-am ajutat

| criss8585 a răspuns:

Dacă nu ții neapărat de marcă, recomand Lenovo K6 Note. E un telefon destul de performant: senzor de amprentă, memorie RAM 4 GB, cameră foto 16 MP, Android 6.0 Marshmellow. happy Costă aproximativ 1000 de lei la Emag.

| GeorgeMGM a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy A5 2016, un telefon foarte bun.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Samsung j7 2016, e super bun

| JohnnyWalkerBravo a răspuns:

LG G2 Mini, am si eu unul.

| mazaroi explică (pentru CM7YRE):

Sa nu fie Samsung

| CM7YRE a răspuns (pentru mazaroi):

Atunci cauta sa iei un P10 lite, este cel mai optimizat, si mai cautat telfon midrange la banii respectivi, ori il iei la 1159 ori astepti pana pe 24 cand ar trebui sa fie 1099. http://l.profitshare.ro/l/3788182 Recomand eMAG, il poti returna. Nu vei fi dezamagit de telefon, procesorul duce foarte multe chestii, ai destula memorie, camera foarte buna si incarcarea rapida (plus cat te tine bateria), deja sunt foarte multe chestii.