| iEatYouAlive a întrebat:

am un buget de 900-1100 de lei, ce telefon imi recomandati? ( nu vreau sa scrieti doar numele telefonului, vreau si o scurta descriere a lui, ce avantaje prezinta si ce dezavantaje prezita ), funda celui mai bun telefon, si celui mai complex raspuns.

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Salut, eu-ti recomand Samsung galaxy s3 este undeva intre 1000-1100 de lei, are un procesor relativ bun, merg toate jocurile noi gen FIfa 14, din pacate androidu' este de 4.0, dar il poti uploada pana la 4.2, sper ca te-am ajutat si sper sa alegi acest telefon.

| d33a15 a răspuns:

Ai aici tot ce iti trebuie.Pe asta il am si eu;)) http://www.emag.ro/......EPHFNBBBM/