| CristiB93 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un telefon bun. Ma intereseaza sa ma tina bateria cat mai mult, cea mai durabila baterie si sa faca poze faine.

9 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Lenovo P2

| Samariteanul a răspuns:

Nokia tine nu gluma si nici nu se sparge sau strica cand dai cu el e pereti sau il scapi pe jos.

| gelu1970 a răspuns:

Nokia 8

| Iunix a răspuns:

Caută un telefon cu o baterie de peste 3000 mAh, preferabil 4000 mAh și cu o cameră photo de 12 mp.

| Crackman a răspuns:

P10 Huawei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul public.

| RAY a răspuns:

Am un Nokia tine bateria 5 zile, a si cazut de multe ori pe jos

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta trebuia sa te orientezi spre un aparat foto!
Pentru ca, telefonul inevitabil il vei folosii sa vorbesti pe el si sa te uiti pe internet, ceea ce ii va reduce vizibil consumul bateriei.