| Dontforgettosmile a întrebat:

Ce telefon imi puteti propune? Un smartphone de la Apple sau Samsung care sa faca poze faine cu efecte speciale, sa mearga bine cu jocurile mai "pretentioase", sa aiba bateria rezistenta, viteza, etc. Nu ma intereseaza materialul sau marimea, ci doar specificatiile tehnice. Please :*

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un smartphone de la Apple dar, dacă vrei pentru jocuri cumpără ceva Samsung...

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Samsung desi si Apple e bun dar din ce mi-ai zis tu iti place mai mult Samsung.

| Dontforgettosmile explică:

Daca imi propuneti si un nume de telefon? La orice pret! Dar sa merite pretul!