| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce telefon ieftin imi recomandati? Ma intereseaza in primul rand bateria - sa fie durabila, si eventual sa aiba o camera foto calitativa.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2O8yT72

| mihai69 a răspuns:

Și bun, și ieftin nu se poate.
Până acum câțiva ani am fost mare fan UTOK. Nici Allview nu-s chiar rele. Asta, pentru cele mai ieftine și relativ OK.
Dacă vrei o cameră foto decentă pe lângă un telefon bun, ar trebui să alegi ceva din gama medie (Samsung A5, LG, Motorola etc.)

| anonimg a răspuns:

Raport pret-calitate nu gasesti mai bun de atat:
https://www.emag.ro/......DVG0VSBBM/

| Yurisa a răspuns:

Pret buna, camera faina si baterie de lunga durata: Xiaomi
Stiu multi prieteni care au si sunt telefoane super faine! Sunt mari, se misca usor, camera de pe fata dar si de pe spate e foarte buba, iar pretul e accesibil

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nokia 3 sau 5

| Ssssmokin a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5, Mi A2/A1. Ecran mare, baterie mare, camere bune, hardware si software bun. Acum depinde si de bugetul tau.

| Ensiferum a răspuns:

Dogee s60, are baterie de 10000mAh xiamoni e un raport foarte bun pret calitate si Huawei p20 are cea mai tare camera din prezent, cu lentile leica.

| All4QuestionS a răspuns:

Ce buget ai?

| Robert150103 a răspuns:

Xiaomi Mi a2/a2 lite baterie buna, soft facut de google, camera buna. Ce mai vrei! Cel mai bun telefon de buget!

| Uncensored01 a răspuns:

Buna,cele mai bun telefoane care le-am si incercat sunt cele Myria, sunt dual sim si au o rezolutie foarte buna, sunt facute de doua firme.Le gasesti la Altex la un pret destul de accesibil(recomand cu mare incredere)