| CallMeNow a întrebat:

Referitor la FACEBOOK. Am observat ca nu toti prietenii pot vedea pozele cu mine puse de prietenii mei, ci doar citiva din ei care chiar nu au nici o legatura cu ce-l care a pus poza.
Pozele sunt setate sa le vada toti
De ce? Si cum se rezolva asta?

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Este posibil ca prietenii care NU văd pozele să fi pe IGNORE la paginile de FACEBOOK ale celor ce au postat pozele! Rezolvare = scoaterea din lista de IGNORE!

| CallMeNow explică (pentru MoneyMoney):

Sunt cazuri cind persoana de la mine din prieteni care nu imi vede pozele cu mine postate de alti prieteni nici nu se cunoaste cu persoana care m-a postat si nici nu au intrat unu la altu in profil. Iar cel ce a postat pozele cu mine nu a pus limita sa le poata vedea doar prietenii sai.