| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Saptamana trecuta am cumparat o Tigara Electronica GS EGO II 2200mAh. am asteptat aproximativ 4 Ore sa se incarce. la inceput cand s-a descarcat, avea pe butonul sau o luminita Rosie, apoi cateva Minute, o luminita Albastra. si apoi aproape o jumatate de ora mai tarziu avea o luminita Alba. cand s-a facut luminita pe Buton alba, trebuia sa o scot sau nu? am asteptat aproximativ 4 Ore, si tot nu s-a facut lumina de pe incarcator Verde, dar tot a facut Verde si Rosu la cateva secunde. care e problema? incarcatorul? sau e ca nu am tinut destul la incarcat? nu se poate sa fie incarcatul asa de greu. eu folosesc un incarcator Universal impreuna cu o mufa pentru Tigari Electronice. cineva care are acelasi model de Tigara ca si mine, va rog spuneti-mi problema.

2 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Este foarte posibil sa nu o fi tinut suficient la incarcat. Este o baterie mare si probabil are nevoie de mai mult timp. Daca ai cumparat-o recent este inca in garantie si ai putea intreba la magazin.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru nugasescusernameliber):

Bine, voi incerca variantele tale.