| RzV1999 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, cateva programe de editare audio-video. Am nevoie urgent de asa ceva.

9 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

VideoPad si Audacity, unul pentru video si unul pentru melodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas, After Effects (cel mai greoi), Premier Pro

| RzV1999 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, nu am specificat. Programele sa fie free daca se poate.

| AnnaPaula29 a răspuns:

Filmora, Davinci Resolve

| RzV1999 explică (pentru Nevroza):

Nu am specificat...programele, daca s-ar putea sa fie free. Scuze.

| SonicAndrei a răspuns:

HitFilm Express este probabil cel mai bun program de editări foto-video gratuit. Poți face lucruri profesioniste cu el și nu e greu de folosit. Îl recomand.
Aici găsești o listă mai mare: https://www.techradar.com/......or-1330136

| Copila2016 a răspuns:

Windows Movie Maker si Fl Studio.

| NLS a răspuns:

Shotcut, openshot, lightworks, blender (pentru video, toate free, și peste filmora)
Lightworks e folosit de unele studiouri de film, desigur, varianta profesionala.

Audacity e singurul program free respectabil pentru sunet

| Nevroza a răspuns (pentru RzV1999):

Sunt free