| Oproo a întrebat:

Imi spuneti programe care inregistreaza si audio si video de pe desktop am mare nevoie si mai am nevoie de programe care sa uneasca un video avi sau mp4 etc cu un mp3 am mare nevoie dau fundoi!

2 răspunsuri:
| asdfqw a răspuns:

Cam studio inregistreaza audio si video de pe desktop
este f bunwinking

| andreypanter a răspuns:

Salut Iti spun eu un program care inregistreaza si video si audio se numeste Hyper Cam...il am eu in calculator si inregistreaza si video si audio dar din pacate al doilea program cu mp4 si mp3 nu am... funda?