| LisaUrs a întrebat:

Hei TPU, as dori sa pun videoclipuri pe youtube despre anumite tipuri de DIY, nails art, room decor si multe altele.

Problema este ca am nevoie de un inceput, idei, un program profesional insa gratis de editare video si audio, si cateva tutoriale cu acestea.

Daca stiti ceva programe chiar m-ar ajuta foarte mult. Si bineinteles cateva idei DIY. Cat mai multe raspunsuri daca puteti!

Multumesc!

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

Foloseste Adobe Premiere. Adobe after effects. Adobe photoshop

Te ajuta dar costa bani! :/
De nu foloseste windows movie maker
Sau cauta free movie editors si gasesti :-)