| D3letrix a întrebat:

Salut.Stie cineva cat costa inlocuirea sticlei la un Samsung Galaxy S8? Mi s-a spart sticla, display-ul nu are nimic, si vreau sa stiu un pret estimativ ca sa stiu cum sa ma pregatesc laughing.Am dat mail si la Orange sa vad cam cat m-ar costa la service-ul de la ei si sa fac o comparatie cu d-astea GSM de aici de prin Bucuresti.

2 răspunsuri:
| GabrieloKg a răspuns:

Http://www.servicegsm.ro/samsung/ Uite-te pe acest site, au si numar de telefon daca vrei sa ii suni. Ei zic de display, dar poate au si sticla. Bafta. Nu cred ca ar trebui sa fie peste 100 lei.

| Ionescu3201 a răspuns:

Iti sugerez platforma MisterFix "https://misterfix.ro/bucuresti/reparatie-samsung-telefoane/".
Insusi personal ma folosesc de aceasta platforma care imi ofera cele mai top service GSM din Bucuresti