| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a întrebat:

Sunt bune tabletele Allview? Daca da de ce? Daca nu de ce? Nu stiti cumva un review al tabletei Allview AX2 Frenzy e nou aparuta. Ce tablete mi-ati recomanda intr-un pret de 500 sau 600 lei? PS : As vrea o tableta cu 3G sau GPS sau cu rezolutia mare a ecranului!

4 răspunsuri:
| white93 a răspuns:

Allview sunt bunicele.
Dar iti recomand si ZiiO e buna la un pret pornit de la 475 lei si cu 3, 5G + GPS + Dual Core si 10GB.

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua asa ceva: http://www.mediadot.ro/......ndroid-41/

Bafta!

| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 explică (pentru white93):

Imi poti da linkul la aceasta tableta?

| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 explică (pentru white93):

Ce model? Imi poti da linkul te rog?