| StefNN a întrebat:

Sunt in cautarea unui telefon la care sa fac upgrade de la un HTC one a9 deoarece acesta nu ma multumeste ( gpu slabut, agata in majoritatea jocurilor + baterie slaba de 2150mah ). As vrea sa fie flagship ul anului astuia sau cel mult anul trecut, o baterie buna spre foarte buna deoarece sunt un power user ( snapchat, Facebook, Youtube si jocuri la greu ) si materiale premium. Astept parerile voastre, multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți bani?

| StefNN explică (pentru anonim_4396):

Oricati, daca imi place telefonul ar fi posibilitatea sa l iau si second in caz ca intrece bugetul

| AvramCodrut a răspuns:

Razer phone este ceea ce ți se potrivește de minune. Este perfect la jocuri, are un ecran de 120 Hz, baterie de 4000 mph (e mai mult decât majoritatea telefoanelor de pe piața). A fost făcut pentru gaming și arată super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefNN):

Second hand? Cea mai proastă alegere.
Galaxy S8, One Plus 5, Huawei P10 Lite 2017.

| StefNN explică (pentru AvramCodrut):

M-am uitat la review uri si e destul de fain, problema e ca nu se stiu
cand o sa apara si pretul

| StefNN explică (pentru anonim_4396):

De ce p10 lite si nu p10? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StefNN):

Ți le-am dat in funcție de buget, și mai scumpe și ieftine.
Despre care nu știi prețul?

| StefNN explică (pentru anonim_4396):

Bugetul e cam 2500 si toate pe care le ai mentionat se incadreaza deci e ok, mersi de parere