| shIroNekoLX a întrebat:

Sunt intr-o dilema cu laptopul meu happy. Acum 2 ore i-am dat reset la windows, inainte de reset aveam placa video AMD radeon m430. Dupa reset imi arata, in AMD Radeon Settings, ca am m330. Ce sa cred?

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Reinstaleaza ultimul driver pentru modelul tau de placa grafica de pe site-ul amd.

| GL757W a răspuns:

Foloseste Programul asta si vei afla exact ce placa video ai http://www.iobit.com/en/driver-booster.php

| Daniel_Dany_1990_tmyT a răspuns:

Salut este de la reinstalare windowsului du-te in manager și da la placa grafica și dai la opțiunea upade driver și selectează varianta sarch in browse
Sper ca te-am ajutat!