| danydaniel a întrebat:

Tocmai am instalat si eu Windows 7. Am Hard-diskul de 750GB si am alocat 100GB pe C... pe care mi vede, dar pe D si pe E nu imi vede memoria, nu imi scrie ce memorie am...de ce oare? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Cel mai simplu e sa le formatezi

2 răspunsuri:
| MKV a răspuns:

Trebuie sa formatezi partitiile pe care nu vede memoria. asa imi face si mie dar dupa nu mai am nici o problema!

| Blablabla0012 a răspuns:

Cred ca am raspunsul la intrebarea ta incearca sa iti refaci partitiile dar sa ai fix 700 de gb folositi pe hard uite de ex 100 gb C, 350 gb D, 250 gb E si o sa iti citeasca si celelalte partiti. Nu numai C