| Cailean_Marius_1998 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am luat o cartela Vodafone. Si am opțiunea de 6€ iar la aceasta opțiune ai 2.000 de e vrei tu si 4.000 mb. Când navighez pe internet se consuma mb din cei 2.000, Menționez ca am nevoie de minute si mesaje naționale. Ce pot sa fac ca sa se Cosnsume mb din cei 4.000

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai trebuie sa-ti formulezi intrebarea inteligibil.
Daca intrii pe site-ul sau o caserie Vodafone, poti primi raspunsul.

| Intruder19 a răspuns:

Un mesaj celor de la Vodafone Romania pe Facebook si te ajuta ei
https://www.facebook.com/vodafonero/?fref=ts