| geany550 a întrebat:

eu am cartela de Vodafone pe telefon, cu optiune de 7 euro cu 2500 ce vrei tu(mb4g/3g,minute nationale, sms nationale) si nu imi prea ajunge, chiar daca semnalul si viteza internetului e foarte buna pe Vodafone, in ultimele zile din luna nu mai am deloc internet. Se merita sa ma mut pe digi la abonament optim nelimitat avand in vedere ca am de 2 ori mai mult internet si este si mai ieftin?

1 răspuns:
| Virgolici_Georges_1995 a răspuns:

Eu sunt pe digi. Ai internet mult dar avand in vedere ca este o firma noua abia isi monteaza antenele din cat am auzit si din luna in luna monteaza antene prin toata tara dar nu stiu daca multe sau putine. deocamdata sunt montate doar in orasele mari... daca te duci intr-o comuna nu ai semnal deloc...