| hibridboy a întrebat:

Salut tp am si eu o intrebare mi-am descarcat nfs most wanted pe telefon cu ajutorul programului 4 shared m-am jucat cam jumatate de ora iar apoi m-i s-a descarcat telefonul si s-a inchis l-am pus la incarcat s-a aprins beculetul rosu dar nu mia mai aparut bateria pe display iar atunci am incercat sa il deschid dar tot nu mergea am ajuns la concluzia ca bateria este foarte descarcata si l-am lasat la incarcat dupa o ora ledul(becul) cum vreti sa ii ziceti era stins si am deconectat incarcatorul iar apoi am incercat sa il deschid l-am lasat o zi si aceleasi rezultate |specific TELEFONUL MEU SE NUMESTE SONY XPERIA U|
deci intrebarea mea este dc nu mi se incarca telefonul eu am doua concluzii
1ca s-a defectat mufa dar se aprinde ldul iar de incarcator am incercat cu 3 incarcatoare diferite asa ca nu cred ca e incarcatoru
2 s-a defectat bateria
3 am luat un virus din cauza jocului
astept opiniile voaste va rog ajutati-ma sa inteleg de ce nu se mai deschide telefonul poate nu-i nici unul din categoriile de sus HELP ME dau funda mersi

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Scoate-i bateria, pune-o la loc și vezi dacă merge.

| hibridboy explică (pentru 0rlando):

Tot nu merge