| MyBeautiful a întrebat:

Buna TPU ! Am un laptop hp , astazi am vrut sa il pun la incarcat deoarece bateria era total descarcata si nu il mai puteam deschide , beculetul de la baterie se tot aprindea si stangea cand doream sa il deschid aratandu-mi ca este descarcat . Am conectat incarcatotul la priza si la laptop dar nimic tot nu se deschide , de obicei cand il incarc beculetul de la baterie ramane aprins nu se stinge si iar se aprinde , de data aceasta nu mai este asa . L-am lasat la incarcat o jumatate de ora dar tot nimic . Ce credeti ca are , ce ar trebui sa fac ?Dau funda !

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Incarcatorul. Este buba lor. Eu am compaq presario si am patit la fel ca tine. Trebuie sa iti iei alt incarcator. Atentie! Sa il iei identic cu ce ai altfel risti sa ii arzi una sau mai multe celule la baterie. Asa am patit eu si acum nu tine mai mult de 15 minute sad

1 răspuns:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Dul la un service poiate trebuie sa cumperi alt incarcator sau alta baterie