| Sebastian_Sabau_1997 a întrebat:

Acum cateva luni am achizitionat un televizor smart. De cateva zile, atunci cand caut ceva pe google, pagina incepe sa isi dea refresh din 10 in 10 secunde fara a putea face ceva. Tin sa mentionez ca browserul principal este Opera si am incercat sa instalez Google Chrome dar fara nici un rezultat! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la garantie. Opera e slabut ca browser, iar Chrome mananca foarte multe resurse. Incearca Firefox, dar s-ar putea ca oricum sa iti faca probleme. Cel mai sigur e sa il duci la garantie si sa mentionezi ca ai luat un televizor smart, dar au uitat sa iti ofere si partea smart din el laughing

| octav005 a răspuns:

Cel mai sigur este sa foloseti un smartfone, sa-u un pc, laptop.