| X3N0N a întrebat:

De aproximativ doua luni si am o problema in ceea ce priveste videoclipurile. Atat pe youtube, cat si pe alte site-uri. Problema este ca pe youtube trebuie sa stau aproximativ 15 secunde pana porneste un videoclip, in timp ce pe alte site-uri nu mi le citeste deloc(si trebuie sa stau vreun minut sa tot dau refresh la pagina pana cand il citeste). Mentionez ca am incercat toate browseruile respectiv: I. Explorer, M. Firefox, G. Chrome, Opera. Problema persista pe toate browserele si toate website-urile, dar in special pe Youtube si Wwe ( aici problema este mai des intalnita si mai severa ). Oare care are putea fi motivul?
PS: Sunt unele site-uri unde chiar nu am probleme deloc, merg perfect in orice moment.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai viteza mica la internet sau procesorul de la PC este prea slab...sau alta cauza...

Răspuns utilizator avertizat