| kikikikikikikikilovs a întrebat:

Acum vreau sa mi instalez windows 7 de la windows 10. problema e ca nu știu cum să iau driverele dupa
Help

Răspuns Câştigător
| Neacsu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Https://www.iobit.com/en/driver-booster.php promgramul asta le gaseste si instaleaza, daca nu ai net iti faci cu telefonul, il conectezi prin usb la pc si dai partajare prin usb si asta e, program iti instaleaza absolut tot fara nici o chinuiala

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Neacsu_Laurentiu_1999):

Ba nu, descarci doar driverul de net, apoi folosești acel program.
Scrii pe Google : realtek lan driver

| kikikikikikikikilovs explică (pentru Neacsu_Laurentiu_1999):

Chiar asta îl cautam, dar nu mai stiam cum se numea