| Cojocaru_Nicolae_1995 a întrebat:

Vreau sa imi instalez windows 7 peste xp sp3. Trebuie sa mai instalez driverele?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Il instalezi prin bootare si nu din "install" de pe DVD. Are majoritatea driverelor. Instalezi numai placa video si retea daca dupa instalare nu ai internet. Si eventual "audio" daca ai placa audio separata.

1 răspuns:
| zaNNy a răspuns:

Windows e un sistem de operare ok? deci... ai doua sisteme diferite care n-au legatura intre ele, chiar daca poarta acelasi nume, ambele vad doar fisierele dar nu partajeaza informatii din sistem... deci. tu ce zici? trebuie sau nu?