| mihaihl a întrebat:

Salut TPU! Am dat o actualizare la laptop și îmi arată de o jumătate de oră un ecran albastru pe care scrie,, Getting Windows ready. Don’t turn Off your computer’’ Ce pot face?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Treci pe Linux ca sa nu mai patesti asa ceva! Solutia la tine este sa reinstalezi Windowsul.

| fluture156 a răspuns:

Știu că nu e cea mai "bună" variantă, dar încearcă să-l închizi si deschizi apoi. E posibil sa se fi blocat ceva. Cel puțin eu așa am pățit.

| flixbuster a răspuns:

Astepti. Daca repornesti ai sanse sa il faci praf.