| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema la laptop si nu stiu ce sa ii fac nu ma prea pricep in domeniul IT imi tot arata de 1 ora si jumatate Configuring Windows updates 100% complete Do not turn off your computer.
Arata ca si cum s-ar incarca sa intre pe desktop.Ce ii pot face? Am mare nevoie de laptop in seara aceasta si nu stiu ce sa ii fac.Cit o sa mai stea asa?

2 răspunsuri:
| cocolino01 a răspuns:

Salut.Si eu am laptop...sa nu il inchzi ca se face update la windows...dac nu il lasi sa se inchida singur o sa ai probleme pe viitor.Bafta

| Iamaga a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si nu se intampla nimic. Acele sunt doar updates deci nu cred ca ai dc te ingrijora.